Töötame online. Hoolitse enda eest ja ole terve! Esitada tellimusi veebis. Tasuta kohaletoimetamine alates 49€.

Otsing

Tellimine

  1. Lisage tooted ostukorvi selleks, et tellimus vormistada või hinnapakkumist küsida. Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile e-maili teel kinnituse kaupade olemasolu kohta ja arve.
  2. Telefoni teel tellimiseks helistage numbril 6 534 500. Meie klienditeenindus ootab Teie kõnesid tööpäeviti 09:00 – 18:00. Lahtiolekuaeg võib pühade ajal muutuda.
  3. E-postiga info.unikaitse@gmail.com.

Tellimused komplekteerime ühe tööpäeva jooksul või kiiremini juhul kui kaup on laos olemas. Kauba tellimisel on oluline märkida, kuidas soovite kauba kätte saada: kas soovite ise järele tulla meie kauplus-lattu Kärjavälja tn. 10 või soovite kohaletoimetamist.

Maksmine

  1. E-posti teel saadetud ettemaksuarve tuleb tasuda Unikaitse OÜ kontole SEB pangas EE671010220081091015. Kui ettemaksuarve ei ole laekunud 3 päeva jooksul, siis tühistame Teie tellimuse.
  2. Meie kaupluses on võimalik kauba eest tasuda kas sularahas või kaardimaksega.
  3. Lepingulised kliendid tasuvad müügiarved pangaülekande teel peale kauba kättesaamist arvel sätestatud maksetähtaja jooksul.

Kohaletoimetamine

Tellimuse saadame kliendini VENIPAK kulleriga, kes viib saadetise Eesti piires kohale sobival aadressil 48h jooksul. Kauba kohaletoimetamistasu jääb üldjuhul kliendi kanda, kui ei ole kokku lepitud teisiti, ja lisatakse arvele. Postikulu sõltub paki kaalust/suurusest ja jääb vahemikku 3,00 – 31,00 eurot.

Me toimetametellitudkaupaniiBaltimaades, kui ka üleEuroopa.

Back to Top
Product has been added to your cart